„Final Touch Relax Cognac Glass“ mandresnė konjako pažinimo taurė ?

2013 - 07 - 17

Naršydami interneto platybėse aptikome įdomias taures, kurios pasak gamintojo sukurtos konjako ragavimui. Žmonės kurie domisi konjaku ir jo ragavimo subtilybėmis, turbūt šūktels „po velnių, vis tik susitarkite kuri taurė yra tinkamiausia konjako ragavimui ?“.

Mūsų rengiamose konjako ragautuvėse mes naudojame RIEDEL gaminamas Riedel Vinum Cognac (tulpė) taures. Jomis Lietuvoje prekiauja www.gourmetpro.lt svetainė. Šiuo metu ši taurės forma yra patvirtinta kaip oficiali konjako ragavimo taurė. Ir tuo negalėtume abejoti, juk 2009 m. sausio 25-28 dienomis į International Cognac Summit konferenciją susirinkę 50 geriausių pasaulio somelje, testavo per dešimt įvairiausių taurių formų ir „tulpytė“ buvo pripažinta universaliausia. Būtent po šios konferencijos, tulpės formos taurės pakeitė iki tol dominavusius „balionus“.

Vis tik, supratimas apie konjaką kaip ir paties konjako vartojimo tradicijos pastaruoju metu labai greitai kinta. Todėl atsiranda vis daugiau vietos naujiems konjako vartojimo būdams, o stiklo gamintojai mina taką ieškodami naujų taurės formų kelių. Kam mums to reikia ? Mes turime platesnį pasirinkimą savo mėgstamiausio eaux-de-vie ragavimui.

Ir vienas iš tokių, labai stilingas ir modernus pavyzdys yra Final Touch Relax Cognac Glass taurės.

Pati šios taurės forma primena ankstesnius „balionus“, tačiau vietoj senamadiškos trumpos kojelės, turi tris „pasišiaušusias“ kojas kurios leidžia taurę ant stalo pastatyti kiek pakrypusią. Taip pat taurių gamintojas, akcentuoja į patogų taurės „gulimą“ į rankos delną, kuri savo skleidžiama šiluma „paliečia“ konjaką ir šis greičiau pražysta įvairiaspalviais aromatais.

Jeigu norite tokį grožį turėti savo namuose, Jūs šias taures galite užsisakyti www.amazon.com internetinėje svetainėje.